Monster Master Card Game

Forumowa gra RPG w realiach Duel Masters! RPG! FRPG! Walcz i zwyciężaj!

Ogłoszenie

Forum w trakcie przebudowy

#1 2007-09-09 10:42:42

Artegor

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 20
Punktów :   

System pojedynku

Zaczyna Gracz, którego wybierze administrator.

1.Na początku gracz wybiera sobie 2 blockerów, oraz pisze jaki ma stan many.PRZYKŁAD : Moim pierwszym blockerem będzie Złoty Akolita[4000p.] i Golem Valdius[5000p.]. Stan many to : 10[-1 many za każdy atak]
Ruch ten powtarza gracz drugi.

2.Teraz zaczyna się walka.
Pierwszy gracz może zaatakowac, jakiegoś blockera wroga.Może to wyglądać tak : Atakuję Żelaznym Magnusem[7000p.] twojego blockera Cienia Sinjida[5000p.] i niszczę go.Tym ruchem zużywam 1 many.Zostało mi jej 9.(Ponieważ Magnus ma aż 2000 przewagi powera, dlatego niszczy blockera, i tyle potrzeba by go zniszczyć.Gdyby miał tylko 1000 przewagi, to nic by się nie stało.
A jesli chodzi o manę, to zużywa się jej : 1 dla potworów pomiędzy 1000p. a 10000p. Potem zużycie jest większe.


3.Teraz Gracz 2 ma tylko jednego blockera. Może on zaatakować blockera Gracza#1 lub zamienić jakąś inną kartę na blockera, np: Zamieniam mojego Małego Dekana[3000p.] na blockera. Tym ruchem zużywam 2 many.[Ten ruch mozna wykonać tylko 2 razy w całym pojedynku. W przypadku gdy wszystkie 4 blockery nam padną będziemy mogli zużyć karty CMENTARZYSZKO aby go obudzić, ale najpierw musimy ją zdobyć]Więc teraz załóżmy, że gracz#2 ma 2 blockery.

4.Ruchy się teraz powtarzają, aż do momemntu gdy jakiemuś graczowi zabraknie blockerów i nie będzie mieć many na obudzenie, lub nie posiada karty cmentarzysko.
Wtedy gracz atakuje drugiego gracza, [b] mówiąc np: Atakuję twoją tarczę Paziem Groewlem[3000p.][może to być inny potwór] i niszcze ci ją. Zostało ci tylko 4 tarcze[Każdy gracz ma na poczatku 5 tarcz]Zostaje mi xxx many


5.Teraz gracz#2 ma tylko 4 tarcze i ani jednego blockera więc i przypuśćmy że ma tylko 1 many, więc musi sobie ją doładować. W tym celu : Używam Karty Many#1 i uzyskuję 10 many

6.Gra toczy się dopóki :
a) Któryś z graczy straci całą manę i nie bedzie mógł sobie jej doładować.
b) Któryś z graczy straci wszystkie tarcze.
c) Któryś z graczy podda się


Wiem że wygląda to skomplikowanie, ale zamieszczę gdzieś przykład walki, tak abyście mogli się w niego wczuć i grać z innymi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stars-world.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl www.corleone-samp.pun.pl www.coshotel.pun.pl